It is currently Mon Jun 26, 2017 5:38 am

Welcome
Dobrodošli na roditeljstvo, forum za roditelje, sadašnje i buduće.

Trenutno nas čitate kao gost, što ograničava vaš pristup forumu.
Kako biste dobili puni pristup forumu, registrirajte se i postanite član naše vesele zajednice. Lako je i besplatno!

join our community today!

Post new topic Reply to topic  [ 123 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Author Message
 Post subject: Re: Naša veza nakon dolaska bebe
PostPosted: Tue Feb 03, 2015 2:32 pm 
ŽMK

Has thanked: 3624 time
Have thanks: 4307 time
Vjerojatno nećeš, to je onaj dio koji morate riješiti razgovorom. Ovaj prvi dio pomaže oko ponovnog uspostavljanja bliskosti, skupa sa svim ostalim sitnicama preko dana. I običan sms ili mail (ako nađeš vremena) može čuda učiniti.

Hoćeš nećeš, nekako tu uvijek mi potegnemo prve, no s vremenom stvarno bude bolje. :grli:

Profile  

PostPosted: Wed Feb 04, 2015 12:06 am 
ŽMK

Has thanked: 4219 time
Have thanks: 3433 time
slazem se. mozda te iznenadi, mene moj jest. mislila sam da nam nema pomoci, totalno smo se bili udaljili. ali ipak, malo truda, samo malo inicijative, i krenulo je.

Profile  

PostPosted: Fri May 19, 2017 10:17 am 
Hipohondricus extraordinaire

Has thanked: 2418 time
Have thanks: 2112 time
okej. gledam statistike koje kažu da se kod bračnih parova koji potonu s dolaskom bebe, a mi očito gadno potonemo, bračna sloga i privrženost počnu vraćati najranije s 18 mjeseci života djeteta. S K smo se počeli oporavljat s dvije godine. dajem nam ovaj put šansu još godinu dana, do dvije i pol seronjine godine dakle, prije nego što dopustim sebi razmišljat o razvodu.

jasno mi je i da je promijenio posao i da je to ogroman stres i da osjeća kao da na novom poslu nije dovoljno dobar pa se boji hoće li mu produžiti ugovor i da još zapravo nismo počeli živjeti naš "pravi" život jer mali još nije krenuo u vrtić, ja ne dežuram, primanja su nam smanjena, izdaci povećani, a dnevna rutina se vrti oko seronjinog dnevnog spavanca i obroka, ali svejedno. ja muža ne prepoznajem, njegova mater rođena ga ne prepoznaje pa meni plače da šta je s njim i da nije bio ovakav nervozan i osoran i grub, kćer me pita zašto je tata uvijek ljut i zašto druge tate idu s djecom vani a on više voli kompjuter. kad ga pitam je li sretan, osjeća li se zagušenim, uskraćujemo li mu slobodu kakva bi mu trebala, kaže mi nek ne serem. počeo se pokušavat izvlačit od svog dijela financijskih obaveza (no can do) što nije dosad radio. ne isključujem mogućnost da zapravo ima neki oblik depresije ili čega sličnog, ali ne mogu doprijeti do njega i dobit ga da traži pomoć, a znam bogami da se ni ja nisam promijenila nabolje i tako to sve skupa kuha i trudim se jako ne poslat ga u pičku materinu. sad ćemo refinancirat kredit za stan pa ćemo mjesečno plaćat nekih 500 kn manje, možda nas to razveseli. :facepalm:

"When the chess game is over, the pawn and the king go back to the same box".

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 123 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7